Ciąg dalszy współpracy z Akademią Umysłu

Hej! 

Witam Was w Nowym Roku!!!! Wracając do kontynuacji współpracy z firmą Akademia Umysłu do przetestowania otrzymałam program Koncentracja 1


Ćwiczenia, które znajdziemy w programie dla mnie są ciekawą oraz przyjemną formą spędzania wolnego czasu.
Program posiada 10 poziomów trudności więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
W programie mamy możliwość utworzenia kilku kont, z programu może korzystać cała rodzina, każdy także indywidualne może dobrać sobie stopień trudności.
Moim zdaniem takie programy nie są tylko przeznaczone do nauki ale też do fajnej zabawy i spędzenia wolnego czasu.
Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o programie odsyłam Was na stronę firmy gdzie wszystko jest dokładnie opisane >KLIK!!!
Program posiada również wiele trybów gry więc na pewno szybko się nie znudzi.Mamy Nowy Rok więc każdy obmyśla swe postanowienia noworoczne. Prawie u każdego z nas znajdują się postanowienia o schudnięciu, zmienieniu sposobu żywienia czy o sposobach spędzania wolego czasu a czemu tak rzadko myślimy o swym umyśle? Programy, które przestawia nam Akademia Umysłu to świetny pomysł na rozwijanie naszego umysłu!!!
A więc do dzieła Kochani ja już zaczynam! 
Początek roku to niepowtarzalny czas by zadbać i o nasz mózg!

I jeszcze kilka zdjęć Bardzo serdecznie zachęcam do zakup produktów firmy Akademia Umysłu i pamiętajcie o postanowieniach noworocznych. W tym roku postawmy na rozwój umysłu!!!Pozdrawiam,
I.

Etykiety: