Gumki do włosów Invisibobble

Hej! 

Jakiś czas temu natknęłam się przeglądając różne strony w internecie na innowacyjne gumki do włosów Invisibobble Traceless HairRing.
Gumki te to absolutna rewolucja w spinaniu włosów! 
Byłam bardzo ciekawa ich działania, więc zaczęłam szukać więcej informacji na ich temat na blogach i stronach o włosach.

Invisibobble rewolucyjna gumka do włosów, która nie ciągnie i nie wyrywa ich. Jest bardzo trwała i estetyczna dostępna w wielu kolorach, idealna do każdego rodzaju włosów. Nie ściska włosów ciasno, dzięki czemu nie powoduje bólu tuż przy skórze głowy, co jest częste podczas używania tradycyjnych gumek. 


Projekt gumki Invisibobble powstał w oparciu o konstrukcję zwykłego przewodu od tradycyjnej słuchawki telefonicznej. Sprężynowa budowa gumki sprawia, że ciasno utrzymuje ona włosy, ale nie powoduje ściskania ich i nie tworzy widocznych śladów, tak jak to jest w przypadku tradycyjnych gumek do włosów.

Dzięki tej właściwości gumki Invisibobble są delikatne dla struktury włosów i nie niszczą ich.

Wykonane z delikatnego tworzywa, wodoodpornego i wytrzymałego, nie posiadają metalowych spojeń, które często bywają przyczyną wyrywania i ciągnięcia kosmyków podczas zdejmowania i noszenia tradycyjnych gumek do włosów.

Dzięki tej łagodności, noszenie końskiego ogona przez cały dzień nie powoduje dyskomfortu dla skóry i bólu w okolicy skalpu.

Gumka do włosów InvisiBobble Traceless Hair Ring odpowiednia jest do wszystkich rodzajów włosów. Oryginalny wygląd gumki Invisibobble sprawia, że może być noszona również jako stylowa bransoletka.

Gumki te są sprężyste po dłuższym użytkowaniu nie rozciągają się lecz powracają do swego pierwotnego stanu.

Co ciekawe kształt gumki sprawia, że ciasno utrzymuje włosy, ale nie tworzy widocznych śladów nawet, jeśli będziesz nosić ją we włosach przez cały dzień, Twoje włosy pozostaną bez skazy.

 

Zalety:

Gumki te są idealne do warkoczy, kucyków, koków, nadają się zarówno do niskich jak i wysokich upięć.
Bardzo fajnie unoszą fryzurę do góry i utrzymują ją tak przez cały dzień.
Guma nie plącze włosów, ale trzeba się nauczyć nią posługiwać w szczególności podczas ściągania na początku korzystania z nich trzeba uważać by włosy nie wplątały się w nią.

Sklepy już jakiś czas mają w swej ofercie i reklamują te innowacyjne gumki.
Jednak musimy uważać na ceny gdyż w niektórych sklepach z artykułami do włosów ceny są wręcz zaskakujące ja znalazła nawet za 30 zł za sztukę.
Dla porównania w innym sklepie internetowym ceny takich samych gumek do włosów to koszt 13,50 zł za 3 sztuki.
Także polecam najpierw poszukać niż kupować pierwsze lepsze gdyż jak widać ceny są różne.

Gumki Invisibobble dostępne są w różnych kolorach jak znalazłam w kolorze niebieskim, czerwonym, żółtym, różowym, brązowym, białym, czarnym oraz przezroczystym.
Myślę, że każda z Was na pewno znajdzie jakiś kolor dla siebie.

W sieciówkach typu H&M, TESCO itp.  znaleźć można podróbki  Invisibobble Traceless Hair Ring, które są co prawda trochę tańsze ale nie oczekujcie efektów takich jak po oryginalnych. 

W Internecie spotkałam się praktycznie z większością pozytywnych opinii o tych gumkach, także myślę że sama też je kupię już niedługo ;)


A Wy co sądzicie na temat gumek do włosów Invisibobble Traceless Hair Ring ?


Pozdrawiam,
I.


Etykiety: