Mleczko do opalania Piz Buin In Sun

Hej! 

Mamy już wakacje, chodź pogoda nas nie rozpieszcza czas zacząć rozglądać się za kosmetykami do opalania, które uchronią naszą skórę przed szkodliwym działaniem promieniu UV, a także pomogą naszej skórze by nadmiernie się nie przesuszyła.


Gdy spędza się dużo czasu na świeżym powietrzu, zwłaszcza latem, należy szczególnie pamiętać o stosowaniu kosmetyków z filtrami przeciwsłonecznymi UVA i UVB. Dzięki temu uniknie się przede wszystkim mało przyjemnego poparzenia słonecznego, ale też chorób skóry, z nowotworami włącznie.
Aby uzyskać ładną opaleniznę, a jednocześnie zapewnić skórze właściwą ochronę przed promieniami słonecznymi oraz niezbędne nawilżenie, warto więc stosować kosmetyki do opalania z odpowiednimi fitrami UV.


Piz Buin to marka, o której dowiedziałam się całkiem niedawno podczas przeglądania różnych opinii na temat olejków, balsamów oraz mleczek do opalania.

O marce Piz Buin
Kosmetyki Piz Buin | Piz Buin jest wiodącym producentem kosmetyków chroniących przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Piz Buin to nazwa góry w Alpach Szwajcarskich, na którą wspinał się Franz Greiter, student chemii który wynalazł w 1962 roku filtr ochronny UV. Dzisiaj to jedna z najbardziej znanych marek kosmetyków chroniących skórę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.
Marka od lat specjalizuje się w dziedzinie ochrony przeciw słonecznej, jest to ich konik, więc każdy produkt jest przemyślany. Stworzyli również całą serię produktów przeznaczonych dla typowych alergików.

W ich ofercie znajdziemy filtry od bardzo małych np. SPF6 po bardzo wysokie np. SPF100.


Chciałabym Wam dziś przedstawić  Piz Buin In Sun nawilżające mleczko do opalania SPF 10 od Johnson & Johnson.

 

Opis produktu 

Fotostabilna technologia Helioplex zapewnia długotrwałą ochronę UVA/UVB. Zawartość filtrów UVB/UVA zapobiega poparzeniom słonecznym. Formuła zawiera witaminę E i antyutleniacze, które zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry.
Kompleks nawilżający pomaga skórze zachować idealny poziom nawilżenia i przedłuża opaleniznę.
Mleczko jest odporne na wodę i pocenie się.

Zalecane jest regularne uzupełnianie kremu na skórze w czasie gdy jesteśmy szczególnie narażeni na szkodliwe działanie słońca, po pływaniu oraz po wytarciu skóry ręcznikiem.
Mleczko dostępne jest w wersji 10,15,20 SPF.

Ceny są różne trzeba troszkę pobuszować po Internecie i znaleźć najtańszą wersję :D
Ja znalazłam za 60 zł buteleczkę o pojemności 200ml
Co prawda może i wydaje się dość drogo ale produkty są tak wydajne i tak dobre w działaniu, że cena w stosunku do jakości jest nie wygórowana.
Zapewnia długotrwałą ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, aby cieszyć się słońcem w bezpieczny sposób.
Produkt zawiera witaminę E, która chroni przed wolnymi rodnikami. Nietłusta formuła nawilża i odżywia skórę, zmniejszając jej narażenie na wysuszenie. Kompleks mineralny odżywia skórę przez cały dzień.

Mleczko bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając tłustych plam, nie lepi się, skóra pozostaje bardzo dobrze nawilżona.
Konsystencja jest niesamowicie lekka.
Produkt ma lekki, przyjemny zapach.
Piz Buin nie podrażnia skóry.
Kolor opalenizny po stosowaniu nawilżającego mleczka do opalania Piz Buin In Sun jest śliczny brązowo-złoty.
Mało tego, kosmetyki do opalania Piz Buin pielęgnują nie tylko skórę podczas opalania ale także dbają o naszą opaleniznę już po kontakcie jej ze słońcem.
Przedłużają i zatrzymują piękną opaleniznę na naszej skórze aż do dwóch miesięcy dłużej niż zwykle się utrzymuje.
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić Wam te kosmetyki do opalania gdyż w porównaniu do innych tymi na pewno nie będziecie rozczarowane.

Korzystajmy ze słońca, ale z głową!
Udanych kąpieli słonecznych:-)


Pozdrawiam,

I.

Etykiety: