Gry dla par - Arkana miłości


Dotychczas miałam do czynienia jedynie z kilkoma grami dla par na telefonie, mimo to gry nie były zbyt ciekawe.
Albo były płatne i nawet nie można było ich przetestować, to znów były beznadziejnymi „pseudo” grami dla par. Dziś recenzja gier, które są naprawdę ciekawe i warto je mieć. Gra Arkana miłości ma swą całą kolekcję, w jej skład wchodzi: Arkana Miłości talia podstawowa, Dominacja Arkana Miłości oraz Arkana Miłości Kochankowie. Wszystkie z gier przeznaczone są dla osób powyżej 18 roku życia. Każda z nich jest grą karcianą. Gra zawiera elementy romantyczne a także te bardziej pikantne. Oba z nich pozwalają lepiej poznać partnera i wnieść coś nowego do związku.
Zawartość pudełka podstawowej tali to:
- 63 karty
- Instrukcja

Dużym plusem gier jest to, że są stosunkowo małe więc łatwo je zabrać wszędzie ze sobą.
Gra polega na zagrywaniu kart:
 
Arkan – które rozbierają naszą sympatię lub nas samych
 
Wyzwań – które wzmacniają wzajemne przywiązanie i zaufanie
 
Akcji – które pozwalają oddać się wzajemnym pieszczotom
 
Akcji Specjalnych – które czynią rozgrywkę bardziej dynamiczną
 
Kontrakcji – które negują/zmieniają Akcje lub Wyzwania

Jeżeli poszukujecie silniejszych wrażeń idealnym zestawem dla Was będzie Dominacja Arkana Miłości. To gra pełna fascynacji oraz pasji, która odkryje Waszą drapieżną naturę. Jest to druga część Arkany miłości, jest samodzielną talią, jednak jeżeli chcecie możecie spokojnie połączyć ją z innymi kartami serii. Gra posiada proste zasady, jest też bardziej dynamiczna niż pierwsza część.
Zawartość pudełka:
- 64 karty
- instrukcja

Arkana Miłości Kochankowie jest dodatkiem do podstawowej talii. Mamy tutaj do czynienia z 24 kartami. Dodatkiem w kartach jest karta ATUTY, raz użyte pozostają w grze. Jest ich raptem cztery, jednak są piekielnie silne gdyż raz wystawione działają do końca gry wspomagając swego właściciela.  Ze względu na to, iż jest to dodatek cel gry nie zmienił się. Ciekawie prezentują się również nowe karty Akcji oraz Akcji specjalnych, zdecydowanie dodają one pikanterii podczas rozgrywki.  Dzięki nowym Akcjom specjalnym zasugerujecie swojej połówce, jakiej karty powinna użyć lub po prostu zagracie niespodziewanie jej kartami za nią!
Zawartość pudełka:
- 1 karta ARKAN
- 4 karty ATUTÓW
- 3 karty WYZWAŃ
- 3 karty AKCJA SPECJALNA
- 13 kart AKCJA


Każda z gier przeznaczona jest dla co najmniej 2 osób. Czas rozgrywki od: 20-60 min. Gry polecane szczególnie parom oraz małżeństwom, które lubią dobrze się razem bawić. Cena gier również jest przystępna więc warto je mieć. Każda z nich umożliwia również opracowanie własnych wariantów co może być również świetną zabawą. Gry od Let’s Play świetnie sprawdzą się dla tych, którzy podczas walentynek nie tylko chcą się do siebie tulić ale także dobrze bawić.

Etykiety: