Garnier Neo

Garnier Neo – kosmetyczna nowość na rynku. A o czym mowa?
Garnier neo to antyperspirant o formule suchego kremu, który na pierwszy rzut oka przypomina krem do rąk. Podstawą dobrego antyperspirantu jest dobrze chronić przed przykrym zapachem oraz potem i dodatkowo nie brudzić ubrań oraz nie podrażniać skóry. Każdy dobrze zna zarówno te w sprayu jak i w kulce ale dezodorant w postaci kremu? Początkowo też byłam zaskoczona i moje przekonanie do tego produktu było znikome. A mimo wszystko Garnier neo miło nas zaskoczy.
Dezodorant zawiera 80% składników pielęgnacyjnych, idealnie, więc chronić delikatną skórę pod pachami. Kosmetyk nie zawiera alkoholu. Dezodorant nie wysusza i nie podrażnia delikatnej skóry pod pachami, nawet, gdy użyjemy go bezpośrednio po depilacji. Daje uczucie komfortu i natychmiastowe ukojenie delikatnej skóry. Ma on zapewnić nam intensywną 48 godzinną ochronę przed poceniem oraz regenerację skóry pod pachami. Dodatkowo natychmiast się wchłania nie pozostawiając żadnych zabrudzeń.

Antyperspirant znajduje się w dość nietypowym opakowaniu jak na tego typu produkt. Ma ono postać tubki wykonanej z miękkiego plastiku z odkręcanym, przezroczystym korkiem, o pojemności 40ml. Posiada 3 podłużne otworki, przez które wydobywa się antyperspirant. Jest on lekko zaokrąglony i naprawdę delikatny przy kontakcie ze skórą.
Co do aplikacji, która jest bardzo łatwa, wystarczy nacisnąć delikatnie tubkę i wydostaje nam się odpowiednia ilość kosmetyku. Rozprowadzamy go jak klasyczny sztyft, pod pachami bezpośrednio przy użyciu aplikatora, dzięki któremu cała czynność przebiega szybko, sprawnie i przyjemnie, a warstwa antyperspirantu  jest równomierna. Konsystencja jest kremowa, lecz dobrze roztarty na skórze idealnie się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy i mokrego uczucia pod pachami. Zapach produktu jest bardzo delikatny kremowo-mydlany, nie gryzie się z perfumami. Antyperspirant Garnier NEO dostępny jest w pięciu wariantach zapachowych: SOFT COTTON (bawełniana świeżość), FRESH BLOSSOM (relaksujący zapach z nutą świeżych kwiatów), FRUITY FLOWER (kwiatowy zapach ze świeżą nutą owocową),  FRAGANCE FREE (bez substancji zapachowych) i SHOWERCLEAN.
Jest to dość wydajny produkt, wystarcza na około 2 miesiące, przy codziennym stosowaniu. Cena jest porównywana do innych antyperspirnatów, ok.13 zł. Dostępny w prawie każdej drogerii.
Garnier stworzył antyperspirant, który jest połączeniem skuteczności, przyjemności i troski o skórę. Formuła dezodorantu jest oparta na mieszance cząsteczek wosku, emolientu oraz aktywnych składników antyperspirantu. Cząsteczki wosku zawarte w formule stapiają się ze skórą i tworzą delikatną i niewyczuwalną powłokę ochronną, zapewniając uczucie komfortu. Podczas kontaktu ze skórą, kremowa konsystencja uwalnia wodę, która szybko wyparowuje pozostawiając uczucie świeżości. Natomiast skoncentrowane składniki antyperspirantu zapewniają bezkompromisową skuteczność.

W skrócie:

- ciekawe opakowanie oraz aplikator
- kremowa formuła
- chroni przed poceniem do 48 godzin
- przyjemny delikatny zapach
- zawiera 80% składników pielęgnacyjnych
- nie gryzie się z perfumami
- można stosować go od razu po depilacji
- nie wysusza skóry
- nie podrażnia
- idealnie się wchłania
- nie brudzi ubrań
- nie pozostawia mokrego uczucia pod pachami
- wydajność
- przystępna cena
- bardzo dobra dostępność
- dostępny w 4 wariantach zapachowych

Pamiętajmy by podczas wyboru antyperspirantu, kierować się pewnymi kryteriami.
Po pierwsze musi być skuteczny zarówno, na co dzień jak i podczas wzmożonego wysiłku fizycznego.
Po drugie musi być wydajny.
Po trzecie jego cena nie powinna być zbyt wysoka. Nie trzeba wydawać nie wiadomo ile pieniędzy by produkt był dobry. 

Etykiety: