Philips AirFloss

Marka Philips jest zapewne każdemu z Was znana. Pewnie posiadacie w domu choć jedną rzecz tej firmy. Marka ta na rynku jest już 120 lat.
W ciągu tego czasu zbudowała sobie opinię dobrej i niezawodnej. Firma Philips & Co. została założona w 1891 r. w holenderskim Eindhoven, a jej celem było pokrycie rosnącego zapotrzebowania na żarówki. Dziś jej celem jest innowacja oraz wprowadzanie najnowszych technologii dla komfortu konsumentów. Częścią aktualnego ukierunkowania firmy Philips jest seria „wy i innowacje“, która powstała z silnego przekonania, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się na zrozumieniu potrzeb klientów.

Z szerokiego asortymentu produktów Philips chciałabym Wam dziś przedstawić szczoteczkę elektryczną do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych Philips Airfloss. Urządzenie to pomoże w łatwy sposób czyścić przestrzenie międzyzębowe osobom, które zapominają o nitkowaniu ich nicią dentystyczną. Irygator ten nie podrażnia dziąseł ani nie uszkadza szkliwa. Pomoże nam w dokładniejszym doczyszczeniu miejsc trudno dostępnych w jamie ustnej, do których nie dociera tradycyjna szczoteczka. Dzięki innowacyjnej technologii „mikro-wystrzałów” skutecznie czyści przestrzenie międzyzębowe z resztek jedzenia czy bakterii. Urządzenia AirFloss można używać z płynem do płukania jamy ustnej bądź wodą. Wyposażone jest w wyjątkową technologię wykorzystującą powietrze i mikrokropelki, która pomaga usunąć płytkę nazębną w trudno dostępnych miejscach.
Urządzenie pozwala nam na wyczyszczenie całej jamy ustnej w przeciągu 30 sekund. Jego obsługa jest bardzo prosta, do zbiorniczka na uchwycie nalewamy wodę lub płyn do płukania jamy ustnej, zamykamy i przytrzymujemy przycisk, końcówkę przesuwamy od jednej do drugiej przestrzeni. Wąska, zakrzywiona dysza oraz końcówka z naprowadzaniem ułatwiają określenie prawidłowego ustawienia. Wystarczy przesunąć nią wzdłuż powierzchni zębów w pobliżu dziąseł, aż końcówka znajdzie się w  przestrzeni między zębami. Strumień wody jaki wydobywa się pod ciśnieniem jest naprawdę silny. Urządzenie zostało tak skonstruowane, aby podawać wodę zmieszaną z powietrzem. Jest to doskonały sposób na usuwanie  bakterii, które tworzą płytkę nazębną. Irygator ma bardzo ładny design - wygląda luksusowo i nowocześnie. Jest też łatwy w utrzymaniu czystości, końcówki zaleca się wymieniać po 6 miesiącach.
Czyszczenie przestrzeni międzyzębowych jest ważne dla ogólnego zdrowia jamy ustnej. AirFloss stanowi bardzo łatwy sposób by wyrobić sobie dobry nawyk czyszczenia miejsc gdzie szczoteczka do zębów nie jest w stanie dotrzeć. Według badań przeprowadzonych przez Philips po trzech miesiącach korzystania z irygatora 96% badanych osób, które nie korzystały regularnie z nici dentystycznych, w dalszym ciągu korzysta z urządzenia tej marki co najmniej cztery razy w tygodniu.
Urządzenie to szczególnie polecane jest dla:
- doczyszczenia zębów u osób noszących aparaty ortodontyczne, posiadających implanty, korony lub mostki
- osobom posiadającym problemy z dziąsłami
- osobom z problemem kamienia na zębach
- osobom, które pragną dbać o higienę jamy ustnej w każdych warunkach

Dane techniczne:
- posiada wskaźnik akumulatora (miganie oznacza niski poziom naładowania)
- żywotność akumulatora do 2 tygodni
- bateria litowo – jonowa
- pełne naładowanie baterii trwa 24 godziny
- wymienna dysza ( należy wymieniać ją co około 6 miesięcy)
- dostępny kolor biały z zielonymi dodatkami

Zestaw zawiera:
- jeden uchwyt AirFloss
- jedna dysza AirFloss
- jedna ładowarka
- jeden stojak na dyszę
- instrukcja obsługi
- 2 letnia gwarancja


Gdy do urządzenia wlewamy wodę z kranu koniecznie mniej więcej co miesiąc używajmy środków odkamieniających by irygator działał bez problemu.  

Etykiety: