Jestem kobietą dbam o siebie i dziecko


Zdrowie powinno być najważniejszym elementem w życiu każdego człowieka.
To właśnie dzięki niemu możemy sami dobrze funkcjonować. Regularne wizyty u lekarza i profilaktyczne badania powinny wejść nam w nawyk. Powinnyśmy pamiętać zarówno o zdrowiu samych siebie jak i naszych pociech. Matka już od poczęcia jest odpowiedzialna za swoje maleństwo i jego zdrowie. Przed planowaniem ciąży powinnyśmy pamiętać o zdrowym trybie życia oraz zdrowym odżywianiu. Mamy ogromne pole możliwości, co do badań, które dobrze jest wykonać przed planowaniem dziecka. Warto zadbać o zdrowie by móc w pełni cieszyć się życiem oraz macierzyństwem. Żyjemy w ciągłym biegu, lecz musimy pamiętać o badaniach. To dzięki nim można wykluczyć nieprawidłowości w funkcjonowaniu naszego organizmu. To my przyszłe Mamy jesteśmy odpowiedzialne już teraz za przyszłość naszych dzieci. Najważniejszymi zasadami wychowywania są konsekwencja oraz miłość. Bądźmy konsekwentne i dbajmy o zdrowie. Może nam pomóc w tym kampania Diagnostyki „Jestem kobietą, dbam o siebie i dziecko’’.
Jestem kobietą, dbam o siebie i dziecko - to nazwa trzeciego etapu ogólnopolskiej kampanii poświęconej profilaktyce zdrowia. Jej głównymi adresatami są kobiety – strażniczki ogniska domowego, które dbają o zdrowie całej rodziny. Trzeci etap poświęcony jest zdrowiu dzieci do 16. roku życia, zdrowiu kobiet w ciąży oraz zdrowiu pań. Kampanii towarzyszą trzy rodzaje voucherów na badania z około 65% zniżką, pakiet badań dla dzieci, dla kobiet przed ciążą oraz dla ciężarnych, więcej informacji na www.kobieta.diagnostyka.pl

Najważniejszymi badaniami dla kobiet planujących ciąże są:
- pełna morfologia krwi 
- CRP 
- TSH 
- anty-TPO 
- prolaktyna 
- przeciwciała anty-HCV 
- przeciwciała anty-HBs 
- toksoplazma IgG 
- CMV IgG 
- różyczka IgG 
- glukoza


Mam dla Was jeszcze konkurs.
Dzięki udziałowi w nim mamy szansę na otrzymanie świetnych nagród a przy okazji otrzymujemy bon zniżkowy na pakiet badań z 65% rabatem:
- pakiet badań dla kobiet przed ciążą
- pakiet badań dla kobiet w ciąży
- pakiet badań dla dzieci
Dodatkowo możemy wygrać:
· - Tygodniowe wakacje marzeń w dowolnie wybranym miejscu w Europie dla 2 osób o wartości 5000 PLN
· -15  weekendów zdrowotne w SPA,
  - 3 tablety IPAD AIR 2 4G 16 GB
  - 3 vouchery pobrań komórek macierzystych

Co musimy zrobić?
Wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie
www.kobieta.diagnostyka.pl
i odpowiemy na pytanie
„Dlaczego biorę udział w kampanii ?’’


Każda z kobiet, która podczas trwania kampanii zarejestruje się na tej stronie, i odpowie na pytanie otrzyma bon na pakiet badań dla siebie bądź dziecka. Bon wykorzystać można w jednej z ponad 400 placówek laboratoriów DIAGNOSTYKA dostępnych w całej Polsce.
Połączmy przyjemne z pożytecznym i zadbajmy o nasze zdrowie. Przy okazji otrzymamy zniżkę a może i uda nam się wygrać świetne nagrody.

Etykiety: