Fotografia dekoracyjna


Czy chcesz by wnętrze Twojego mieszkania było wyjątkowe i niepowtarzalne? By Twoi goście wzdychali z zachwytu będąc u Ciebie? Mam pomysł jak sprawić by tak było.
Ostatnio modna stała się unikalna dekoracja ścian, jedną z najciekawszych opcji jest fotografia dekoracyjna. Co wyróżnia taką dekorację to właśnie to, iż jest ona unikalna. Wszystkie fotografie pochodzą z autorskiej kolekcji.
W standardowej ofercie sklepu znajduje się aktualnie około 100 unikalnych fotografii, które można kupić jako obraz w ramie, obraz na płótnie albo naklejkę. Obrazy i naklejki dostępne są w 3 rozmiarach: 40x60, 50x75, 60x90

 Dodatkowo, w ofercie sklepu znajdują się obrazy z kolekcji limitowanej, dostępne jako: obrazy w ramach lub wydruki fotograficzne do samodzielnego oprawienia. Obrazy te po wyprzedaniu nigdy już nie pojawiają się w sprzedaży, więc jest więcej niż pewne że będzie to dekoracja jedyna w swym rodzaju.
 Dekoracje z kolekcji limitowanej dostępne są w rozmiarach: 40x60, 50x75, 60x90, 80x120, 100x150

Dekoracje takie dodadzą klimatu każdemu wnętrzu. Jeżeli uwielbiasz otaczać się ładnymi rzeczami, lubisz by miały one swój styl i były wyjątkowe jest to strzał w dziesiątkę. Jeżeli chcesz być oryginalny i mieć coś innego w domu niż wszyscy nie masz się co wahać, uwierz nie będziesz żałować swego zakupu. Te wyjątkowe fotografie nadają miejscu niepowtarzalny charakter.

Wybrany obraz zostanie przygotowany, wydrukowany i oprawiony specjalnie dla Ciebie. Jest to też świetny pomysł na wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego, na pewno poczuje się on wyjątkowy gdy dostanie coś jedynego w swym rodzaju.Etykiety: