Portfele damskie

Portfel to dla kobiety tak samo ważny element jak torebka, chodź jest trochę mniejszy powinien korespondować z jej stylem.
W damskim portfelu oprócz monet i banknotów znaleźć można również różne potrzebne drobiazgi. Wybór idealnego portfela nie jest wcale taki prosty jak mogłoby się wydawać. Przed zakupem warto zadać sobie kilka pytań:
1. Jaka ma być funkcjonalność portfela?
2. Jakiego koloru, wzoru i wielkości portfela będziemy szukały?
3.  Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na jego zakup?
Ceny portfeli są bardzo zróżnicowane - zaczynają się już od kilkunastu złotych a kończą na astronomicznych kwotach w przypadku portfeli światowej klasy producentów. Właśnie dlatego przyda nam się odpowiedź na pytanie numer 3, dzięki czemu będziemy miały sztywno określone granice budżetu.
Różnorodność materiałów z jakich wykonane są portfele a także ich faktury i kolory utrudnia nam skutecznie wybór tego idealnego. Jeżeli szukasz czegoś dobrej jakości o klasycznym wyglądzie radziłabym postawić na solidny skórzany portfel. To trochę droższa inwestycja lecz trwalsza. Do wyboru mamy tu  te ze skóry gładkiej lub z widoczną fakturą, matowe bądź lakierowane. Ich kolorystyka jest jednak podstawowa – głównie czerń, brązy i czerwienie.
Kobiety, w odróżnieniu od mężczyzn, mają zupełną dowolność wyboru wzoru i kolorystyki portfela. Mnogość form, kolorów, wzorów, faktur, tworzyw powoduje, że aż trudno się zdecydować.
Podczas wyboru portfela warto zastanowić się również czy oprócz pieniędzy będziemy coś jeszcze w nim nosiły. Jeżeli potrzebujesz portfela tylko na drobne pieniążki wystarczy Ci portmonetka. Jednak jeżeli nosisz w nim prawo jazdy, karty itp. musisz zwrócić uwagę na jego wielkość oraz rozkład by wszystko co w nim nosisz się pomieściło. Warto zwrócić również uwagę na staranność wykończenia portfela, która również przełoży się na jego trwałość. Szwy powinny być wykonane starannie, mocnymi nićmi, a wszelkie elementy zamykające typu zatrzaski, bigiel, zamki błyskawiczne – solidnie zamontowane.
Dziś przedstawię Wam kilka propozycji portfeli pochodzących z firmy McKlein. Ich galanteria skórzana to naprawdę eleganckie, dobrej jakości produkty.
1. Portfel Skórzany Czarny KRENIG Classic, 140 zł
2. Portfel Skórzany Czerwony KRENIG Scarlett, 127 zł
3. Kuferek Skórzany Brązowy KRENIG Classic, 46 zł
4. Portfelik Skórzany Czarny KRENIG Classic, 42 zł
5. Portfel damski VOOC Prestige Czerwony, 99 złJeszcze jedna ważna uwaga! W przypadku skórzanych portfeli uważaj by nie uległy one zmoczeniu gdyż skóra pod wpływem wody może odkształcać się a nawet pękać. To jak traktujesz portfel wpływa na jego wygląd! 

Etykiety: