Seans u wróżki online

Czy będę szczęśliwa w przyszłości? Czy odnajdę miłość swojego życia? Czy mój partner jest mi wierny? Czy znajdę dobrą prace?
Każdy z nas chciałby znać odpowiedzi na te pytania. Niektórzy uważają, że najlepszym sposobem by znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania jest seans u wróżki.  Jedni wstydzą się iść do wróżki inni nie mają po prostu czasu.
W Polsce pojawił się portal oferujący usługi ezoteryczne online, poprzez transmisję video. Możemy poprzez portal ten zdać pytania wróżkom oraz skorzystać z ich porad. Dowiedzieć możemy się co czeka nas na podstawie znaku zodiaku czy jakie życie malują nam karty tarota.
Jak działa portal?
- Rejestrujemy się na portalu wróżka.tv
- Po zalogowaniu mamy możliwość dyskusji z doradcami
- Kolejny krok to zakup żetonów - możemy dokonać tego przez płatność Dotpay, Paypal bądź zwykłym przelewem na konto. Żetony te posłużą nam jako waluta do rozmów z ekspertami.
Rozmowy odbywają się w dwóch rodzajach sesji - publicznych bądź prywatnych.  Na portalu macie również możliwość zarezerwowania wizyty u konkretnej wróżki. Po każdej wróżbie mamy możliwość ocenienia doradców.A czy wy wierzycie we wróżby? Odwiedzilibyście kiedyś wróżkę i powierzylibyście jej swój los? 

Etykiety: