Zwrot podatku z zagranicy

Niejedna  młoda osoba wyjeżdża teraz do pracy za granicę, czy to sezonowej czy stałej.
Nie każdy wie, że przysługują mu zasiłki, dodatki a także zwrot nadpłaconego podatku. Oczywiście chodzi tu o osoby, które pracują za granicą legalnie, a pracodawca potrącał zaliczkę na podatek dochodowy z jego wynagrodzenia. Wiadomo, nie każdy z nas zna się na wszystkich procedurach, by uzyskać samodzielnie  takie profity. Z pomocą przychodzi nam wtedy biuro podatkowe, które zajmuje się między innymi zwrotem podatku z zagranicy. Jednym z bardzo fajnych biur, które  mogę Wam polecić jest ALL TAX. Ich siedziby znajdziemy w Opolu oraz Lublinie.
Działania prowadzą na terenie całej Polski, gdyż wszystko możemy załatwić telefonicznie, mailowo  i za pośrednictwem poczty. Wyróżnia ich to spośród innych biur. Dzięki temu możecie zaoszczędzić swój czas, nie marnując go stojąc w kolejkach. Jeśli brakuje Wam dokumentów od pracodawcy to pomogą w ich odzyskaniu. To oni wypełnią za Was odpowiednie papiery i nie będziecie musieli godzinami głowić się co tam wpisać.  Odzyskany podatek trafia na Wasze konto w przeciągu 3 dni roboczych od otrzymania przelewu z urzędu, czyli w tempie ekspresowym. Czym jeszcze się wyróżniają? Promocjami! Jeżeli przyprowadzisz do biura pięciu swoich znajomych i podpiszą oni umowę Ty zostaniesz rozliczony za darmo. Myślę, że warto.
Pamiętajcie też, że wiele takich biur to bujda, tylko wydaje się że wszystko jest ok, dajecie im papiery a oni nagle znikają. Tu macie pewną, sprawdzoną oraz polecaną firmę z 10 letnim  stażem. Niech nie kuszą Was niskie koszta realizacji zleceń, lepiej zapłacić trochę więcej i mieć pewność, że pieniądze ze zwrotu do Was trafią.
Oferta biura:
Holandia - Zwrot podatku, rozłąkowe, zorgtoeslag, zasiłek rodzinny, Kindgebonden Bugdet
Niemcy - Zwrot podatku, zasiłek rodzinny,
Belgia - Zwrot podatku
Norwegia - Zwrot podatku
Wielka Brytania - Zwrot podatku
Dania - Zwrot podatku
Polska - PIT 36 + załącznik ZG
Inne usługi - Zamknięcie Konta NL, odzyskiwanie jarografu, telefon do urzędu
Cennik dostępny na stronie firmowej.
Etykiety: