Lady Comp naturalna antykoncepcja

Macie już dość trucia się chemią? Łykając tabletki antykoncepcyjne nie czujesz się za dobrze, no i przytyłaś? Może czas rozejrzeć się za czymś co będzie lepsze dla nas i dla naszego organizmu.
Każda dodatkowa ingerencja w nasz organizm nie wpływa na nas korzystnie, wszystko kiedyś przyniesie jakieś skutki uboczne.
Naturalna antykoncepcja na pewno od razu kojarzy Wam się z tradycyjnym kalendarzykiem, jednak nie o tym będziemy mówić.
Lady Comp to przełom w dziedzinie naturalnej antykoncepcji. Jest to nowoczesny komputer cyklu, który precyzyjnie wyznacza owulacje, dni płodne oraz niepłodne, tym samym stanowiąc doskonałą formę antykoncepcji. Skuteczność tego inteligentnego urządzenia wynosi 99,36%, oczywiście wszystko potwierdzone jest badaniami klinicznymi. Lady Comp wyposażony jest w kalendarz, na którym zaznaczone są kolorami poprzednie wskazania płodności oraz prognozy miesiączek. Dodatkowo jeżeli chcemy zagłębić się w swój organizm i poznać swój cykl możemy obejrzeć statystyki cyklu, znajdziemy w nich m.in. średnią długość cyklu, ilość zapamiętanych cyklów, średni wzrost temperatury. Dzięki urządzeniu temu nawet najbardziej nieregularne cykle miesiączkowe są prawidłowo rozpoznawane, a zmiana stref czasowych, zmiany temperatury wywołane chorobami, czy nieregularny tryb życia nie stanowią tu przeciwwskazania i nie wpływają negatywnie na poprawność oceny płodności.
Jak działa urządzenie?
Codziennie rano przed wstaniem z łóżka poświęcamy 40 sekund na pomiar temperatury. Wkładamy sensor pod język i czekamy aż urządzenie zmierzy temperaturę. Co najważniejsze komputer wyposażony jest w budzik, a więc co rano na pewno będziemy pamiętały o zmierzeniu temperatury. Jeżeli jednak zapomnisz nastawić budzika albo chcesz pospać trochę dłużej lub musisz wstać wcześniej nie ma problemu masz 6 godzinny limit czasowy, by dokonać pomiaru (3 godziny przed i 3 godziny po godzinie ostatniego pomiaru).