Cartier Declaration L’Eau

Cartier_Declaration_L’Eau
Wiosna... a wraz z nią zmiana perfum z tych mocnych i ciężkich na coś bardziej lekkiego i rześkiego. Cartier Declaration L’Eau to męskie perfumy, które dodadzą Twojemu facetowi orzeźwienia.
Nuty zapachowe: Różowy grejpfrut, różowy pieprz, cedr

Są to idealne perfumy zarówno na lato jak i na wiosnę. Kiedy patrzymy na nuty zapachowe Declaration L'Eau, perfumy te mogą wydawać się proste jednak ich zapach jest bardziej wyrafinowany niż się na początku wydaje. Tuż po rozpyleniu perfum na skórze uderza nas miks świeżych, może lekko gorzkich nut cytrusowych. Stan ten utrzymuje się przez nieco ponad godzinę po czym łagodnie przechodzi w ciepły ale nadal świeży zapach cedru. Potem wzmacnia się pikantny aromat różowego pieprzu.
Drzewno-przyprawowa mieszanka, która została przełamana nutą soczystych cytrusów sprawia, iż zapach krótki, przejrzysty ale nie brak mu też niebanalności i nie da się go porównać z jakiś innym zapachem z cytrusowej półki. Perfumy te pomimo swej prostoty i delikatności dadzą się zauważyć!  Declaration L’Eau to połączenie jakby wcześniejszych perfumy tej firmy  (Declaration CologneDeclaration, i Essence) w coś nowoczesnego ale z tradycjami. Jego poprzednicy byli albo zbyt surowi albo poważni a co najgorsze przytłaczający, ten zapach przełamał wszystko i stał się ideałem. W zapach ten zgrabnie wplecione są lekko nuty Declaration.
Zapach nie jest bardzo trwały, co tłumaczy jego delikatność. Niestety wszystkie perfumy z kolekcji orzeźwiających trwałością się nie szczycą, ale 5 godzin spokojnie da się je wyczuć. Jak każdy tego typu zapach polecany jest na cieplejsze pory roku.
Flakon perfum jest w kolorze błękitu - jednak niech nie zmyli Was to ponieważ nie ma nic wspólnego z wodą, morzem ani oceanem - brak tu jakichkolwiek tego typu aromatów. Cała buteleczka jest dość prosta. Flakon został stworzony w oparciu o wcześniejsze edycje wody Declaration. Jego zdecydowaną zaletą jest też niewygórowana cena.
Dostępność: znajdziemy je w większości perfumerii internetowych jak i stacjonarnych
Cena : 100 ml ok. 150 zł / 50 ml ok 120 zł