Crabtree & Evelyn La Source krem nawilżający do rąk


LaSourceHandTherapyAmerykańska firma produkująca luksusowe kosmetyki do ciała oraz produkty dla domu. Szczyci się
tym, że w swoich produktach stosuje ponad 160 różnych naturalnych składników pochodzenia roślinnego. 
 Koncern został założony w 1973 roku w Cambridge, w stanie Massachusetts (USA) przez Cyrusa Harvey`a. Inspiracją dla nazwy była filozofia XVII – wiecznego Anglika, Johna Evelyn`a, który stworzył jedną z pierwszych prac naukowych na temat ochrony środowiska naturalnego. Symbol marki i drugą część jej nazwy stanowi nazwa zwyczajowa dzikiej jabłoni, prastarego gatunku pochodzącego z Wielkiej Brytanii i przodka wszystkich obecnie uprawianych gatunków tego drzewa.
Historia firmy sięga lat 70-tych, zaczęło się od małego, rodzinnego biznesu, sklepu, który sprzedawał naturalne mydła sprowadzane z różnych zakątków świata…
Potem zaczęli produkować także własne kosmetyki.
Firma ma kilkanaście rożnych linii zapachowych, w których skład wchodzą przede wszystkim kremy do rąk, balsamy do ciała, mydła do rąk czy wody toaletowe.
Zapachy inspirowane są angielską tradycją więc wśród linii zapachowych znajdziemy produkty pachnące różą, irysem, konwalią czy lawendą.
Firma posiada również serię kosmetyków przeznaczonych specjalnie do pielęgnacji dłoni ogrodników, czyli taką która działa jeszcze bardziej intensywnie niż pozostałe.
Nawilżający krem do rąk La Source znajduje się w bardzo ładnej niebieskiej tubie wykonanej z elastycznego aluminium, która nie pęka.
Dzięki takiemu opakowaniu kosmetyk możemy zużyć aż do ostatniej kropli.
Opakowanie zawiera 100g produktu.
Kolor opakowania jest dobrze dobrany do tego zapachu.
Właśnie co do zapachu- producent określa zapach jako relaksujące morskie powietrze.
Moim zdaniem bardzo trafne określenie!
Sól morska oraz bukiet z białych kwiatów two