Dermomask Night Active od L’biotica


Ostatnio bardzo polubiłam się z maseczkami i przyznam, że nie wyobrażam sobie tygodnia bez nałożenia chociaż jednej z nich. 
Dziś pokażę Wam maseczki, które obecnie testuję. Jest to linia Dermomask Night Active, która zapobiega starzeniu się skóry dzięki temu, iż wykorzystuje cykl nocnej odnowy komórek. Każda z nich jest maseczką naprawczą jednak w każdej znajdują się inne składniki.
1.  Maseczka naprawcza „odnowa komórkowa” w swym składzie zawiera 2,5% Xcell-30, jest to opatentowana substancja, która aktywizuje geny witalności, dzięki czemu wydłuża cykl życia komórek skóry i spowalnia starzenie jej. Kolejny składnik to 1 procentowy MicroQ10, czyli innymi słowy koenzym Q10. Dotlenia on skórę, przyspiesza jej odnowę i regenerację. Esencja ze złotej algi chroni naszą skórę przed fotostarzeniem.
2. Kolejna maseczka naprawcza to Mezoterapie. W jej skład wchodzi Maturine, które stymuluje syntezę kolagenu I dzięki czemu nasze zmarszczki stają się mniej widoczne oraz płytsze. Zawarty w niej kawior ujędrnia skórę, przywraca jej odpowiednie napięcie oraz nawilżenie. Esencja z orchidei nadaje skórze gładkości.