Co chętnie kupujemy online?

Przypomnij sobie kiedy ostatni raz kupiłeś coś online? Wczoraj? W ubiegłym tygodniu? A może miesiąc temu?
blog lifestylowy

No właśnie, na pewno w przeciągu miesiąca zdarzy Wam się kupić coś w Internecie. A przypomnijmy sobie jak jeszcze nie dawno kupowaliśmy tam tylko części do aut czy sprzęt AGD/RTV. Dziś online kupujemy prawie wszystko. Dlaczego? Dla wygody? A może mody?

Dlaczego zaczęliśmy robić ogólne zakupy online?
1. Nie chcemy tracić czasu na chodzenie po sklepach.

2. Nie chcemy przeoczyć dobrych promocji.

3. Lubimy mieć wszystko na już. Zdarza się, że w niektórych sklepach zamówiona przesyłka dostarczana jest nawet tego samego dnia.

A co kupujemy? Kiedyś kupowaliśmy przede wszystkim sprzęt do domu, jednak coraz częściej naszym internetowym łupem stają się inne produkty. Dobrze wiedzą o tym sklepy spożywcze, które umożliwiają klientowi nie tylko zakupy online ale także dostawę produktów do domu. Przykładem takich sklepów są TESCO czy ALMA.

Kolejne rzeczy jakie kupujemy to ciuchy z sieciówek. Nie musimy przejmować się także tym czy ubrania będą pasowały, gdyż w razie czego zawsze mamy przecież bezpieczny czas na odesłanie produktu – ustawowe 10 dni. Na stronach internetowych sieciówek znajdziemy także wiele promocji, których nie ma w stacjonarnych sklepach.

Kupujemy także bilety do kina, teatru, na festiwale, mecze czy koncerty. Bilety w sieci potrafią kosztować nawet o połowę mniej, zwłaszcza jeśli rezerwujemy je kilka tygodni wcześniej.

Kupujemy także wiele drobiazgów takich jak elementy wyposażenia domu czy drobne upominki, biżuterię oraz kosmetyki.

W sklepach internetowych szukamy wszystkiego co normalnie kupilibyśmy w centrum handlowym. Nie przepłacamy, nie tracimy czasu na wielogodzinne chodzenie po sklepach.

Etykiety: