Babyliss Pro Curling Iron MiraCurl 2665E - lokówka do włosów

Tak to już my kobiety mamy że często te z kręconymi włosami zazdroszczą innym kobietom prostych, zaś te z prostymi marzą o lokach.

blog lifestylowyJa posiadam ani to proste ani bardzo kręcone włosy ale za to podatne na wszelką stylizację. Bardzo lubię efekt naturalnych fal, które często robią mi się przypadkowo a gdy usilnie chcę żeby wyszły to niestety nie wychodzi wymarzony efekt. Dziś przedstawię wam lokówkę Babyliss Pro Curling Iron MiraCurl. Producent zapewnia, że lokówka pomoże stworzyć idealne loki bądź fale. Na pierwszy rzut oka sprzęt ten nie przypomina w ogóle lokówki. Dzięki niemu uzyskamy idealne loki, które utrzymają się przez cały dzień. Dzięki lokówce tej na pewno zaoszczędzimy dużo czasu  i energii na ułożeniu pięknych fal. Pasmo włosów dostanie się automatycznie do specjalnej komory ceramicznej, która nagrzewa się ze wszystkich stron i tworzy loki w ciągu paru sekund. Gdy pasmo włosów będzie odpowiednio nagrzane lokówka zasygnalizuje to dźwiękiem. Wówczas możesz kontynuować, nakręcając kolejne pasmo. Lokówka Babyliss posiada aż 3 ustawienia skrętów loków, dzięki czemu możemy stworzyć loki takie jakie chcemy. Lokówka nie uszkadza struktury włosa. Specjalna technologia MaxLife PRO zwiększa moc silniczka lokówki, obniża wibracje i przedłuża żywotność urządzenia.

blog lifestylowy

Jak tego właściwie używać?
Już mówię… Wkładamy nie za grube pasmo włosów do urządzenia.Włosy zostają automatycznie nawinięte do komory ceramicznej, która zawsze skierowana musi być w stronę włosów. Trzymamy zamknięte urządzenie przez kilka sekund, gdy usłyszymy krótki sygnał, otwieramy urządzenie i nakręcamy kolejne pasmo. I tak aż do skutku, aż cała nasza głowa zostanie pokryta pięknymi falami. Wiem, użytkowanie tego urządzenia  może wydawać się trudne ale na prawdę jest banalnie proste możecie same zobaczyć( link do filmiku KLIK)

W skrócie:
- lokówka automatycznie tworzy loki i fale
- ogranicza uszkadzanie oraz łamanie się włosów
- nie pali włosów
- tworzy piękny skręt
- nagrzewa się bardzo szybko ok. 30 s
- posiada 3 ustawienia kierunku skrętu loków
- posiada opcję kontroli nagrzewania się pasm włosów
- posiada sygnalizację dźwiękową
- po 20 minutach automatycznie zahibernuje się
- po 60 minutach automatycznie wyłącza się
- zużywa bardzo mało energii
- posiada kabel obrotowy o długości 2,5 m
- ma 3 ustawienia temperatury : 190 °C, 210°C, 230 °C
- posiada specjalną technologię MaxLife PRO, która  zwiększa moc silniczka lokówki, obniża wibracje i przedłuża żywotność urządzenia.

Loki czy fale te tworzy się bardzo szybko nawet na grubych i długich włosach. Zrobienie fryzury zajmie nam jakieś 5 – 10 minut, a której z nas nie zależy na czasie gdy przed wyjściem mamy jeszcze milion innych rzeczy do zrobienia.  Fale jakie wychodzą z tego sprzętu są naprawdę piękne, każdy skręt jest idealny, nie musimy dwa razy powtarzać któregoś z pasm bo nie pasuje nam do reszty. Fale te robimy z przyjemnością, bez najmniejszego wysiłku.

Cena lokówki jest może spora ale warto mieć taki sprzęt w domu. Można poszukać go w promocji na pewno coś się znajdzie. Sprzęt ten wart jest swej ceny i wart zaryzykowania zakupu. Jest to produkt, który posłuży nam długi czas, a która z nas nie chciałabym mieć pięknej fryzury, która w dodatku robi się prawie sama w kilka chwil? Panowie, lokówka ta to także bardzo fajny pomysł na prezent urodzinowy bądź świąteczny, każda z Pań na pewno będzie zachwycona gdy dostanie takie cudeńko.

Pozdrawiam,
I.

Etykiety: