Osiem prezentów na Dzień Kobiet ♥

Dzień kobiet już niebawem. Dla nie jednego z panów nie lada wyzwaniem jest kupić coś swojej kobiecie.

Dziś pomogę Wam Panowie, podam kilka propozycji prezentów na dzień kobiet. Wiadomo, kobieta z bukietu kwiatów zawsze się ucieszy ale dziś trochę zarówno klasycznych jak i nietuzinkowych prezentów by miło zaskoczyć swą drugą połówkę.

1. Biżuteria - taki drobiazg zawsze cieszy. By prezent był bardziej osobisty, polecam biżuterię gdzie można dodać swój grawer. Prezent z osobistą dedykacją, zawsze będzie przypominał o ukochanej osobie.
2. Wieszak na biżuterię - świetny drobiazg, gdy Wasza kobieta ma dużo łańcuszków oraz bransoletek.
3. Zestaw kosmetyków - zawsze się sprawdzi 
4. Perfumy - gdy Twoja kobieta je uwielbia, będzie wniebowzięta.
5. Słodki kubek - fajny gadżet, zawsze się przyda, odpowiednio dobrany będzie idealnym prezentem.
6. Fartuch kucharski - mogłoby się wydawać, że to nieodpowiedni prezent, jeszcze kobieta pomyśli sobie, że jest tylko od garów, jednak gdy ujrzy fartuch który Wam zaproponowałam obiecuję zakocha się w nim i będzie chciała chodzić w nim cały czas. Fartuch w stylu ślicznej sukienki to jest to!
7. Komplet pościeli - kobiety lubią przydatne prezenty, print  odpowiednio dobrany do wnętrza sprawi, że pościel na pewno spodoba się kobiecie.
8. Dobre wino bądź prawdziwy szampan dla koneserek tego trunku będzie strzałem w dziesiątkę, a do wieczornej romantycznej kolacji pasował będzie jak ulał.

Etykiety: