Babyliss Pro Curling Iron MiraCurl 2665E - lokówka do włosów

blog lifestylowy
Tak to już my kobiety mamy że często te z kręconymi włosami zazdroszczą innym kobietom prostych, zaś te z prostymi marzą o lokach.
Ja posiadam ani to proste ani bardzo kręcone włosy ale za to podatne na wszelką stylizację. Bardzo lubię efekt naturalnych fal, które często robią mi się przypadkowo a gdy usilnie chcę żeby wyszły to niestety nie wychodzi wymarzony efekt. Dziś przedstawię wam lokówkę Babyliss Pro Curling Iron MiraCurl. Producent zapewnia, że lokówka pomoże stworzyć idealne loki bądź fale. Na pierwszy rzut oka sprzęt ten nie przypomina w ogóle lokówki. Dzięki niemu uzyskamy idealne loki, które utrzymają się przez cały dzień. Dzięki lokówce tej na pewno zaoszczędzimy dużo czasu  i energii na ułożeniu pięknych fal. Pasmo włosów dostanie się automatycznie do specjalnej komory ceramicznej, która nagrzewa się ze wszystkich stron i tworzy loki w ciągu paru sekund. Gdy pasmo włosów będzie odpowiednio nagrzane lokówka zasygnalizuje to dźwiękiem. Wówczas możesz kontynuować, nakręcając kolejne pasmo. Lokówka Babyliss posiada aż 3 ustawienia skrętów loków, dzięki czemu możemy stworzyć loki takie jakie chcemy. Lokówka nie uszkadza struktury włosa. Specjalna technologia MaxLife PRO zwiększa moc silniczka lokówki, obniża wibracje i przedłuża żywotność urządzenia.

blog lifestylowy

Jak tego właściwie używać?
Już mówię… Wkładamy nie za grube pasmo włosów do urządzenia.Włosy zostają automatycznie nawinięte do komory ceramicznej, która zawsze skierowana musi być w stronę włosów. Trzymamy zamknięte urządzenie przez kilka sekund, gdy usłyszymy krótki sygnał, otwieramy urządzenie i nakręcamy kolejne pasmo. I tak aż do skutku, aż cała nasza głowa zostanie pokryta pięknymi falami. Wie